web analytics

Plisy

Cosimo

COSIMO

COSIMO ONE

COSIMO ONE

COSIMO ONE SMART LINE

COSIMO ONE SMART LINE

COSIMO GEOMETRIC

COSIMO GEOMETRIC


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Ciekawym rozwiązaniem dekoracji okiennej są plisy. Pozwalają na regulacje poziomu nasłonecznienia zgodnie z aktualną sytuacją i bieżącymi potrzebami. Umożliwiają całkowite lub częściowe osłonięcie skrzydła, dzięki czemu można skutecznie ochronić wnętrze przed promieniami słonecznymi. Efekt przesłony zyskuje się w zależności od wybranego koloru. Zastosowanie jasnego materiału będzie raczej tłumiło intensywne nasłonecznienie, jednak nie spowoduje całkowitego zaciemnienia. Taki efekt pozwalają osiągnąć plisy na okna z ciemnego materiału lub materiału typu Honey Comb, podwójnie sklejanego, przypominającego swą strukturą plaster miodu.

W naszej ofercie dostępne są plisy okienne w kilkunastu kształtach: koło, trójkąt, trapez. Oferujemy również modele dedykowane do okien na poddaszu. Zainstalowane w przedmiotach systemy regulacji pozwalają na proste sterowanie poziomem nasłonecznienia. W naszym asortymencie znajdują się produkty w szerokiej gamie modnych kolorów tkanin oraz osprzętu. Zachęcamy do przejrzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej bądź w jednej z naszych fili w Warszawie, Poznaniu i innych miastach.

Żaluzje plisowane

Ciekawym pod kątem estetycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem są plisy na okna. Produkty odznaczają się charakterystyczną formą tkaniny, która przypomina zwijaną harmonijkę. W zależności od modelu mogą być to węższe lub szersze zakładki, co wpływa przede wszystkim na wygląd. W zakresie użytkowym żaluzje plisowane przypominają tradycyjne rolety. Poziom sterowania nasłonecznienia uzależniony jest od części osłoniętej okna. Plisy okienne pozwalają jednak na sterowanie od góry oraz od dołu – możliwość przesłonięcia dowolnej części okna. Sprawny mechanizm działania gwarantuje niezawodną pracę, a przy tym cechuje się niską awaryjnością. Wśród produktów znajdują się modele klasyczne oraz utrzymane w geometrycznych kształtach.